Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

[Ankieta] Kto zostanie nowym Robin Hoodem? 2

Deadline donosi, że trwa walka o to kto zostanie nowym Robin Hoodem. Znany jest na razie reżyser projektu oraz fakt, że produkcja ma ruszyć w przyszłym roku. Wróćmy może jednak do nazwisk aktorów.

Według portalu faworytów jest trzech – gwiazda filmu Kingsman: Tajne służby Taron Egerton, znany z serialu Zakazane imperium Jack Huston oraz Jack Reynor, którego możecie kojarzyc z Transformers: Wiek zagłady. Dodatkowo mówi się, że na liście producentów są jeszcze takie nazwiska jak Dylan O’Brien (Więzień labiryntu) oraz Nicholas Hoult (seria X-Men).

Film powstaje dla studia Linosgate, a pomaga jej również Appian Way, firma założona przez Leonardo DiCaprio. Nowa odsłona przygód bohatera średniowiecznych angielskich legend będzie nosiła tytuł Robin Hood: Origins. Reżyserem filmu jest Otto Bathurst.

Warto również dodać, że Robin Hood: Origins to nie jedyny projekt, który w najbliższym czasie opowie o tym bohaterze. Disney przygotowuje swoją wersję, która będzie nosiła tytuł Nottingham & Hood, a całość zostanie utrzymana w klimatach Piratów z Karaibów. Z kolei Sony planuje zrobić historie o początkach słynnego bohatera, a sam film będzie nosił tytuł Hood.

Na koniec przedstawiamy Wam fotografie wyżej wymienionych aktorów. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie.

Taron EgertonTaron Egerton

Jack HustonJack Huston

Jack ReynorJack Reynor

Dylan O’BrienDylan O’Brien

Nicholas HoultNicholas Hoult

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Movieman 2015-08-03

Dla mnie zdecydowanie Jack Huston!

Proszę czekać…