Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Produkcja Prometeusza 2 ruszy w styczniu 5

Wreszcie mamy jakieś nowe informacje na temat Prometeusza 2, będącego kontynuacją filmu z 2012 roku. Jak się okazuje prace nad sequlem rozpoczną się w styczniu przyszłego roku.

Warto dodać, że początkowo planowano, że film zawita na ekrany kin 3 marca 2016 roku. Oczywiście od dawna wiadomo, że jest to nierealne. Jedna rzecz natomiast jest pewna jeśli chodzi o Prometeusza 2 – w filmie zabraknie ksenomorfów.

Scenariuszem do filmu zajmie się Michael Green i Jack Paglen. Swoje role mają powtórzyć gwiazdy pierwszej części – Michael Fassbender and Noomi Rapace. W filmie z 2012 wystąpili również Guy Pearce, Idris Elba, Logan Marshall-Green i Charlize Theron. Prometeusz zarobił na całym świecie ponad 400 milionów dolarów, stając się najbardziej dochodową częścią franczyzy.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Redox 2015-08-04

Ciekawe czy Ridley zajmie sie rezyseria czy poda paleczke mlodszemu pokoleniu jak w przypadku sequela/prequela/reboota Blade Runnera. Szerze mowiac wolalbym ta druga opcje.

Quagmire 2015-08-03

Sam już nie wiem czy kontynuacja tego durnowatego filmu ma jakiekolwiek szanse na finansowy i artystyczny sukces. Wszystko z powodu skrajnych opinii na temat jedynki, zbiorowe bicie się w pierś ze strony twórców może nie pomóc. Osobiście trzymam się z daleka od tego dzieła i nawet dobre recenzje mnie nie przekonają (jedynka ma 73% i 6,9 na Rotten Tomatoes).

Xilion Quagmire 2015-08-04

Aj tam aj tam – jak ktoś obejrzał "jedynkę" to obejrzy "dwójkę". Film jak film, a hajs się musi zgadzać i tyle w temacie.

Quagmire Xilion 2015-08-04

Trzecia i czwarta część Obcego były finansowymi porażkami, więc chyba nie ma tak łatwo :)

Proszę czekać…