Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marvel ma kandydata do wyreżyserowania Black Panther? 3

Jak wiadomo faza druga Marvela wraz z premierami Avengers: Czas Ultrona i Ant-Mana została zakończona. Czas więc zając się kolejnymi projektami i nowymi superbohaterami, których będziemy mogli oglądać na ekranach kin w fazie trzeciej. Jednym z nich jest Black Panther, który wciąż nie posiada reżysera.

W czasie premiery filmu biograficznego Straight Outta Compton, reżyser obrazu F. Gary Gray został zapytany o plotki, które od jakiegoś czasu łączą jego nazwisko z rodziną Marvela. Reżyser odpowiedział w następujący sposób:

Z wielką chęcią wyreżyserowałbym film o superbohaterze. Zobaczymy co się stanie, stary. Jeśli jest to prawdą, wiedzą gdzie mnie szukać.

Na razie nie wiadomo czy ktokolwiek z Marvela kontaktował się z filmowcem. Warto przypomnieć, że F. Gary Gray był jednym z kandydatów do wyreżyserowania filmu Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz. Ostatecznie jednak zabrał się za pracę przy Straight Outta Compton, a film dla Marvela zrobili bracia Russo.

Ostatnim nazwiskiem, które bardzo mocno było łączone z Black Panther było to Avy DuVernay, reżyserki nominowanej do Oscara Selmy. Ostatecznie jednak temat upadł po tym jak odmówiła ona Marvelowi.

Scenariuszem do filmu o Czarnej Panterze zajmie się Mark Bailey. Fani, którzy widzieli Avengers: Czas Ultrola mieli juz okazje na własne oczy zobaczyć Wakandę, czyli ojczyznę nowego bohatera w filmowym uniwersum. W produkcji wystąpi również Andy Serkis, którego także mogliśmy oglądać w filmie o Mścicielach. Wcieli się on w jednego z największych przeciwników Pantery, Ulyssesa Klaue. Głównego bohatera zagra oczywiście Chadwick Boseman.

Chociaż premiera filmu zapowiedziana jest na 6 lipca 2018 roku, to postać Czarnej Pantery będziemy mieli okazję zobaczyć wcześniej w Captain America: Civil War.

Felix Gary Gray we własnej osobieFelix Gary Gray we własnej osobie

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2015-08-04

Jakie to oryginalne i inbtrygujace – pierwszy film o czarnoskorym superbohaterze w roli glownej wyrezyseruje czarnoskory rezyser a pierwszy flick o superbohaterce (Ms Marvel) kobieta…

Proszę czekać…