Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOX prezentuje plakaty swoich hitów 3

Stacja FOX zaprezentowała plakaty swoich dwóch komediowych hitów – The Last Man on Earth oraz Brooklyn 9-9. Ten pierwszy powróci z drugim sezonem, z kolei ten drugi z trzecim. Premiera obu 27 września.

Rok 2020 – ludzkość została zdziesiątkowana przez tajemniczy wirus. Phil Miller (Will Forte) przemierza całe Stany Zjednoczone w poszukiwaniu żywej duszy, lecz bez większych sukcesów. Samotność zaczyna doskwierać mu tak bardzo, że popada powoli w obłęd. Jednak wkrótce Phil zrozumie, że nie on jeden stąpa po tym ziemskim padole.

Zdziecinniały detektyw, Jake Peralta (Andy Samberg), jest w czepku urodzony. Swoją, wydawać by się mogło, poważną pracę traktuje jak niewinną zabawę. Jego nonszalancki sposób rozwiązywania dochodzeń jest mu puszczany płazem, ponieważ może się pochwalić największą liczbą zamkniętych spraw. Jednak nowy kapitan, Ray Holt (Andre Braugher), chce wychować zdolnego detektywa na poważnego służbistę, a cały posterunek przekształcić we wzorową jednostkę organów ścigania.

Źrodło: tvline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-08-04

Ktoś oglądał The Last Man on Earth do końca? Jak skończył się 1 sezon? Plakat sugeruje chyba, że wyprowadzili się od reszty ocalałych. Odpadłem po chyba 7 odcinkach z powodu ciągle spadającego poziomu.

Gracjan Mikitin Quagmire 2015-08-04

Ja oglądałem :P

SPOILERY, SPOILERY, SPOILERY

Do ich "miasteczka" wprowadził się czarny jebaka (o imieniu… Phil Miller), który wszystko potrafił zrobić, istna złota rączka. Okazało się, że on i Carol mają się ku sobie. Oczywiście jedna planeta dla dwóch Phillów Millerów to za mało. "Oryginalny" Phil zaczął odwalać swoje jazdy itd, wiec "nowy" Phil wyrzucił go z miasteczka. Carol jednak zrozumiała, że oryginalny Phill nigdy by czegoś takiego nie zrobił (wide akcja z wywiezieniem na pustynie Todda) i odnalazła Phila i opuścili razem osadę.

Redox Movieman 2015-08-04

Zapomniales o najciekawszej scenie z bratem Phila, bodajze puszczonej po napisach :D

Gracjan Mikitin Redox 2015-08-04

no, ale to nie bedzie mialo raczej znaczenia, bardziej taki sympatyczny easter egg

Piotr Biernacki Movieman 2015-08-04

Też darowałem sobie serial po kilku odcinkach, więc dzięki za streszczenie :)

Redox Movieman 2015-10-12

Ktoś tu bardzo chybnie spekulował :D

Proszę czekać…