widoczny tu i tam. hasam.

Ja wam pokaże jesienią w Jedynce 0

W październiku telewizyjna Jedynka rozpocznie emitowanie serialu Ja wam pokażę, którego treść ma być bardzo bliska fabule filmu kinowego o tym samym tytule. Produkcja pokazywana będzie w niedzielne wieczory. W rolach głównych widzowie TVP1 zobaczą m.in. Edytę Jungowską.

Choć zdjęcia do nowej propozycji TVP1 – Ja wam pokażę!- już się zakończyły, to stacja wyemituje serial dopiero jesienią. Historię niezależnej Judyty widzowie będą mogli śledzić przez 13 odcinków, co niedzielę o godzinie 20, począwszy od 1 października. Za produkcję odpowiedzialna jest firma Dzielnica Łacińska Movie Sp. z o.o.
Treść serialu ma być bardzo bliska fabule filmu kinowego. Opowiadać będzie o perypetiach Judyty – zarówno sercowych, zawodowych jak i wychowawczych. Scenariusz Ja wam pokażę! na potrzeby TVP napisała Katarzyna Grochola – autorka całej serii książek o wspomnianej, przebojowej Polce. Reżyserii podjął się Denis Delić.

W roli Judyty telewidzowie zamiast Grażyny Wolszczak zobaczą odmienioną Edytę Jungowską. Córkę Judyty, Tosię, zagra natomiast Julia Kamińska, a Adama – Radosław Krzyżowski – doktor Sambor z serialu Na dobre i na złe. Po wcieleniach Jana Frycza(Nigdy w życiu) i Cezarego Pazury, rolę byłego męża Judyty reżyser powierzył Tomaszowi Saprykowi.

Jak zapewniają przedstawiciele stacji serial będzie wspierany duża kampanią promocyjną. Jednak na razie ani producent, ani TVP nie zdradzają jej szczegółów.MediaLink.pl

Plakat z filmu Ja Wam PokażęPlakat z filmu Ja Wam Pokażę

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…