Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oto śmiałkowie, którzy odwiedzą Marsa 2

W sieci zaprezentowano nowy filmik promujący nadchodzące widowisko sci-fi Ridleya Scotta, Marsjanin. Można na nim zobaczyć członków załogi ARES 3, którzy przechodzą specjalistyczne badania psychologiczne przeprowadzone przez NASA.

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair.

W obsadzie filmu Matt Damon, Jessica Chastain, Kate Mara, Sebastian Stan, Sean Bean, Kristen Wiig, Mackenzie Davis oraz Donald Glover. Premiera Marsjanina 2 października.

Źrodło: ARES: live

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…