Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Teorii wielkiego podrywu w zwiastunie horroru 0

Kevin Greutert, który stworzył całkiem solidny horror Klątwa Jessabelle przedstawia swój nowy film grozy. Jego tytuł to "Visions", a w obsadzie kilka nieoczywistych wyborów.

W filmie wystąpi bowiem między innymi Gwiazda serialu komediowego Teoria wielkiego podrywu, Jim Parsons. Dodatkowo w obsadzie jeszcze Isla Fisher, Gillian Jacobs, Eva Longoria oraz Anson Mount.

"Visions" to historia małżeństwa, które przeprowadza się do winnicy. Jakiś czas po tym, kobieta będą w ciąży zaczyna mieć niepokojące wizje. Premiera w przyszłym roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2015-08-06

A Johhny Galecki wylądował z kolei w Ringu 3. Zwiastun wygląda tak nieinteresująco jak większość taśmowych produkcji ze studia Jasona Bluma, dodatkowo ma zupełnie nieudany, rozpraszający pomysł z napisami na ekranie. Parsons niestety nie potrafi wypowiedzieć już nawet zdania bez maniery Sheldona.

Redox 2015-08-06

Dziwnie ogladac Sheldona w powaznej roli :D Zwiastun wyjatkowo nieinteresujacy. Nie mialbym sily na 1.5-godzinny seans horroru na podstawie tego co zaprezentowali w zapowiedzi.

Proszę czekać…