Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szykuje się kolejny powrót Freddy'ego Kruegera 1

New Line Cinema po raz drugi spróbuje wskrzesić Freddy’ego Kruegera, po tym jak nie udało się tego zrobić w 2010 roku. Po pięciu latach od premiery studio ma zamiar zastąpić Jackie'ego Earle'a Haleya i znaleźć kogoś innego kto wcieli się w ikoniczną postać, którą przez lata grał Robert Englund.

Na razie projekt jest we wczesnej fazie i na temat samej fabuły oczywiście nic nie wiadomo. Scenariuszem ma się jednak zająć twórca Sieroty oraz Gniewu tytanów, David Leslie Johnson. Na początku tygodnia ogłoszono również, że Johnsonzajmie się napisaniem scenariusza do filmu "Dungeons & Dragons" produkowanego przez Warner Bros.

Remake Koszmaru z ulicy Wiązów pomimo tego, że nie został zbyt dobrze przyjęty przez fanów, poradził sobie całkiem nieźle w boxoffice’e. Przy budżecie sięgającym 35 milionów dolarów, na całym świecie zarobił ponad 115 milionów z czego 63 pochodziła z amerykańskich kin.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2015-08-17

Ciezko bedzie znalezc dobre zastepstwo dla odtworcy w porownaniu do takich creepow jak Englund i Haley. Na razie patrze z duzym dystansem na ten projekt.

Pajo23 2015-08-17

Zostawcie Freddy’ego w spokoju już !!!

Proszę czekać…