Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kowalczyk, Głowacki i Seweryn na plakacie thrillera Anatomia zła 2

Gwiazda Jesteś BogiemMarcin Kowalczyk na plakacie nominowanego do Złotych Lwów 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni thrillera Anatomia zła. Uroczysta premiera filmu Jacka Bromskiego na 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Marcin Kowalczyk powraca na ekrany w doborowym towarzystwie Krzysztofa Stroińskiego, Piotra Głowackiego, Andrzeja Seweryna oraz wschodzącej gwiazdy młodego pokolenia Michaliny Olszańskiej. Scenariusz thrillera Jacka Bromskiego zainspirowały najgłośniejsze sprawy kryminalne ostatnich lat. Nominowany do Złotych Lwów 40. Festiwalu Filmowego thriller Anatomia zła trafi do szerokiej dystrybucji 18 września, a jego uroczysta premiera odbędzie się 7 sierpnia w ramach 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. W przeddzień wydarzenia prezentujemy oficjalny plakat filmu. Anatomia zła to wnikliwe spojrzenie na "rzeczywistość, w której dobro się nie liczy, a w której zło stało się punktem odniesienia".

Płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” (Krzysztof Stroiński) zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator (Piotr Głowacki), który kilka lat wcześniej doprowadził do jego aresztowania, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, „Lulek” ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego. Zabójca angażuje do pomocy Staszka, wydalonego z armii snajpera, który został kozłem ofiarnym nieudanej misji w Afganistanie. Podając się za oficera kontrwywiadu, „Lulek” wmawia mężczyźnie, że został wybrany do zadania specjalnego i jeśli je wykona, dostanie szansę na powrót do wojska. W trakcie przygotowań do zamachu Staszek zaczyna nabierać podejrzeń co do prawdziwych intencji „Lulka”. Tymczasem zleceniodawcy naciskają na przyspieszenie akcji. Rozpoczyna się śmiertelne odliczanie.

Anatomia zła w kinach od 18 września.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…