Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Skazany na śmierć oficjalnie zapowiedziany 2

Od jakiegoś czasu krążyły informacje o wznowieniu serialu Skazany na śmierć. Teraz zostały one potwierdzone przez samą stację FOX w czasie TCA. Dodatkowo wyjawiono kilka informacji na temat nowej odsłony przygód braci granych przez Dominica Purcella oraz Wentwortha Millera. W tekście znajdują się spoilery.

Oczywiście panowie powrócą do swoich ról, a nowy sezon będzie miał dziesięć odcinków. Twórcy zapowiadają, że będzie to sequel, którego akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach znanych z ostatniego sezonu. Zapewniono także, że fani serii otrzymają logiczne i satysfakcjonujące wyjaśnienie dlaczego Michael Scofield grany przez Millera żyje. Przypomnijmy, że zginął on w filmie telewizyjnym, który był wówczas finałem cyklu.

Poinformowano również, że w serialu oprócz braci zobaczymy kilka ikonicznych postaci znanych ze Skazanego na śmierć. W nowym sezonie ma być kilka odwołań do poprzednich serii, jednak nowi widzowie również znajdą coś dla siebie. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że będzie to przyszły rok.

Za scenariusz pierwszego odcinka odpowiada Paul Scheuring, twórca serialu, który przestał przy nim pracować po drugim sezonie.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2015-08-08

Mam pomysł na tytuł: Wskrzeszony ze śmierci :D :D

Gracjan Mikitin Beznickowy 2015-08-08

:D

nadal uważam że Domicnik Purcell będzie próbował wyciągnąć brata z Hadesu :P

Proszę czekać…