Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Teaser rosyjskiego filmu o superbohatarach 2

Superbohaterowie to wdzięczny temat dla filmowców. Jak się okazuje swoich własnych będzie miała również Rosja. Własnie zaprezentowano zwiastun filmu Guardians, którego premiera zapowiedziana jest na przyszły rok.

Podczas Zimnej Wojny sekretna organizacja "Patriot" tworzy grupę superbohaterów, składającą się z przedstawiciele byłych republik radzieckich. Przez lata musieli oni kryć swoją tożsamość, jednak teraz zostają wezwani kiedy na horyzoncie pojawia się wielkie niebezpieczeństwo.

W filmie wystąpią Anton Pampushny, Sanzhar Madiyev, Sebastian Sisak, Alina Lanina, Stanislav Shirin, Valery Shkirando, Vyacheslav Razbegaev, Alexander Semenov i Vladimir Butenko.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2015-08-13

No i najważniejsze – ciekawe co będzie tym wielkim zagrożeniem dla Rosji :P

bizarre 2015-08-13

Teaser bardzo dobry. Mam tylko nadzieję, że twórcy nie będą na siłę upodabniać tego filmu do produkcji amerykańskich, a zachowają sporo rosyjskiego klimatu.

Redox 2015-08-12

Prezentuje sie mega klimatycznie. Za to, ze zapowiedz przypomniala mi o stylistyce jak dotad najlepszej adaptacji komiksu jaka powstala imo (vide: Watchmen), jestem w stanie przymknac oko na efekty wizualne, ktore sa najslabsza czescia tego teasera.

Proszę czekać…