Szczegóły na temat filmu Power Rangers

Mamy kilka informacji na temat bohaterów nowej wersji Power Rangers, której premiera zapowiedziana jest na 17 stycznia 2017 roku. Wiadomo również, że za kamerą filmu stanie Dean Israelite, a scenariusz został napisany przez Ashleya Millera i Zacka Stentza.

Według informacji postacie będą posiadały takie same imiona jak te znane z popularnego serialu dla młodzieży z lat dziewięćdziesiątych:

Jason to niedoszła gwiazda futbolu, która w wyniku wypadku samochodowego odnosi poważną kontuzję kolana. Ta postać opisywana jest jako "dziecko poszukujące odkupienia". Z czasem jednak zostanie liderem grupy.

Kimberly, niegdyś najpopularniejsza dziewczyna w szkole, obecnie buntowniczka, która powróciła do szkoły po sześciu miesiącach tajemniczego zniknięcia. Posiada sekret, który sprawia, że łatwo ją zranić.

Trini to nowa dziewczyna w szkole, która do miasta przeprowadziła się wraz z rodzicami. Opisywana jest jako tajemnicza, aczkolwiek niesamowicie inteligenta i mądra osoba, która posiada jednak status samotnika. Z czasem próbuje znaleźć nowych przyjaciół.

Billy będzie robił za niezdarę i nieśmiałego chłopaka. Jest również opisywany jako niezwykle inteligenty, aczkolwiek nie rozumiejący sarkazmu i emocji. Czyżby Zordon zwerbował do Power Rangers Sheldona Coopera?

Ostatnim członkiem drużyny będzie chłopak o imieniu Zack. Jego tajemnicą jest to, że mieszka wraz z matką w przyczepie. Jest on świetnym sportowcem, ale również indywidualistą który wszystko woli robić sam, nie lubi grac w drużynie.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)