Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szczegóły na temat filmu Power Rangers 1

Mamy kilka informacji na temat bohaterów nowej wersji Power Rangers, której premiera zapowiedziana jest na 17 stycznia 2017 roku. Wiadomo również, że za kamerą filmu stanie Dean Israelite, a scenariusz został napisany przez Ashleya Millera i Zacka Stentza.

Według informacji postacie będą posiadały takie same imiona jak te znane z popularnego serialu dla młodzieży z lat dziewięćdziesiątych:

Jason to niedoszła gwiazda futbolu, która w wyniku wypadku samochodowego odnosi poważną kontuzję kolana. Ta postać opisywana jest jako "dziecko poszukujące odkupienia". Z czasem jednak zostanie liderem grupy.

Kimberly, niegdyś najpopularniejsza dziewczyna w szkole, obecnie buntowniczka, która powróciła do szkoły po sześciu miesiącach tajemniczego zniknięcia. Posiada sekret, który sprawia, że łatwo ją zranić.

Trini to nowa dziewczyna w szkole, która do miasta przeprowadziła się wraz z rodzicami. Opisywana jest jako tajemnicza, aczkolwiek niesamowicie inteligenta i mądra osoba, która posiada jednak status samotnika. Z czasem próbuje znaleźć nowych przyjaciół.

Billy będzie robił za niezdarę i nieśmiałego chłopaka. Jest również opisywany jako niezwykle inteligenty, aczkolwiek nie rozumiejący sarkazmu i emocji. Czyżby Zordon zwerbował do Power Rangers Sheldona Coopera?

Ostatnim członkiem drużyny będzie chłopak o imieniu Zack. Jego tajemnicą jest to, że mieszka wraz z matką w przyczepie. Jest on świetnym sportowcem, ale również indywidualistą który wszystko woli robić sam, nie lubi grac w drużynie.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Redox 2015-08-12

Dla mnie wielka niewiadoma pozostaje w jakim klimacie bedzie utrzymana produkcja. Najchetniej widzialbym mroczne ujecie tych postaci jak z niedawnego shorta Josepha Kahna, ale o tym chyba mozna tylko pomarzyc: https://vimeo.com/120401488

bizarre Redox 2015-08-13

Jeśli film będzie na poważnie i mrocznie, to się nie obroni. Ogólnie jestem sceptyczny, ale jedyna nadzieja, żeby uratować ten tytuł to humor.

Redox bizarre 2015-08-13

Masz racje. Mroczne ujecie pasuje bardziej do skromniejszego, indie filmu-wariacji na temat tego serialu dla dzieciakow. Film wielkiego studia musi spelniac inne wymagania i przesptrzegac pewnych regul, zeby zarobic. Po klapie jaka zanotowalo "Fantastic Four" studia na pewno juz nie beda ingerowaly w material zrodlowy i nie beda dokonywac radykalnych zmian.

bizarre Redox 2015-08-14

Jakby się nie starali istnieje bardzo duża obawa, że podzieli los "Fantastycznej Czwórki" czy "Wojowniczych Żółwi Ninja", dlatego rozwiązanie widzę w czymś na kształt autopastiszu.

Proszę czekać…