Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

We Are Your Friends - dostępny drugi polski zwiastun 0

Jest dostępny drugi polski trailer do We Are Your Friends. Zac Efron i Emily Ratajkowski rozkręcą najgorętszą filmową imprezę tego lata w ostatni weekend wakacji.

Przeprowadzą nas przez upalne kalifornijskie noce, najlepsze kluby i dyskoteki w LA, eleganckie dzielnice i mroczne zaułki. Będzie to tło dla pulsującej największymi klubowymi hitami (w tym tytułowym "We Are Your Friends") opowieści o grupie przyjaciół, którzy próbują realizować wspólne marzenie: żyć szybko, kochać mocno i zdobyć szczyt robiąc to, w co się wierzy.

Szukający swej drogi przez życie DJ Cole (Zac Efron) spędza dni włócząc się po Hollywood z paczką kumpli. Nocami pracuje nad hitem, który podbije świat. Jego życie odmienia przypadkowe spotkanie z Jamesem – starszym, sławnym DJem, który postanawia wziąć go pod swe skrzydła i pomóc w karierze. Cole, James i jego piękna dziewczyna Sophie stają się nierozłączni. Sprawy się skomplikują, gdy między Cole’m i Sophie zacznie iskrzyć. Chłopak będzie musiał wybrać między lojalnością, miłością i marzeniem, za którym gonił przez całe życie.

W kinach od 28 sierpnia.

Źrodło: Monolith Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…