Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejna świetna zapowiedź Sicario 4

To już trzecia zapowiedź filmu Sicario w reżyserii Denisa Villeneuve'a, twórcy takich obrazów jak Labirynt, Wróg czy Pogorzelisko. W obsadzie wielkie gwiazdy na czele z Emily Blunt, Benicio Del Toro oraz Joshem Brolinem.

Młoda agentka CIA Kate Macy przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macy stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macy tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem", który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macy największym szokiem.

Premiera w polskich kinach 25 września.

Dostępny jest również polska wersja językowa pierwszego zwiastuna Sicario:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

bizarre 2015-08-14

Po słabo ocenianym "Wrogu", który dla mnie był świetny, obejrzę w ciemno każdą rzecz od Villeneuve’a, a Sicario ma szansę być filmem 2015 roku.

Redox 2015-08-13

Alez szczelne, klimatyczne zapowiedzi. Az czuc to napiecie i emocje bohaterow tej opowiesci zamkniete w tych kadrach. Kino z szansa na wysoka polke.

Proszę czekać…