Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Professor X w trzecim filmie o Wolverinie 2

Jak wiadomo franczyza z mutantami w rolach głównych to nie tylko filmy Bryana Singera. Już niebawem będzie można oglądać spin-offy serii takie jak Gambit czy Deadpool. Trwają już również przygotowania do kolejnego solowego filmu o Wolverinie.

Od dawna wiadomo, że będzie to ostatni występ w roli Rosomaka dla Hugh Jackmana. Więcej na temat produkcji nie wiadomo, chociaż Patrick Stewart, który przez lata wcielał się w Charlesa Xaviera, znanego jako Profesor X, wypowiedział się na temat możliwości występu w "Wolverine 3":

Myślę, że to o co pytasz jest prawdą. Projekt jest dopiero przygotowywany. Profesor Xavier może pojawić się na dłużej i to mnie intryguje.

Aktor wypowiedział się także na temat plotek, które głosiły że film powstanie na podstawie komiksu "Old Man Logan":

Pomysł na zrobienie Wolverine starszym – chciałbym zobaczyć jak Hugh Jackman staje się starszy. Wiecie, cholera. On wygląda znakomicie! Mam nadzieję, że zobaczę go pokrytego protezami, wiecie? Dzięki temu ja mógłbym wyglądać trochę lepiej niż naprawdę.

Premiera filmu "Wolverine 3" zapowiedziana jest na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2015-08-14

Jeśli ma to być ostatni film z Wolverine’em w wykonaniu Jackmana, nie wyobrażam sobie nie pojawienia się u boku Rosomaka tej postaci.

Proszę czekać…