Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Informacje na temat przyszłych animacji Pixara 3

W dniu wczorajszym odbyło się D23 Expo 2015, na którym mogliśmy poznać plany Disneya i Pixara na przyszłość. Fani mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat nadchodzących produkcji. Zapraszamy do lektury.

Jednym z najważniejszych elementów D23 Expo 2015 były informacje na temat czwartej części Toy Story. Na środek wyszedł John Lasseter, reżyser dwóch pierwszych części trylogii. Wyznał, że jego zdaniem ostatnia odsłona była perfekcyjnych zakończeniem historii, jednak włodarze Pixara przekonali go, że kolejna część jest warta zachodu. Toy Story 4 ma być w klimatach komedii romantycznej, w której Chudy postanawia odnaleźć Bo Peep. Nie wie jednak czy została ona sprzedana, czy może się zgubiła. Oczywiście odważnemu kowbojowi pomagać będzie jego przyjaciel Buzz Astral. Obaj przeżyją kolejną niezapomnianą przygodę i poznają nowe zabawki na swojej drodze.

Całość ma być inspiracją życia Lassetera i jego żony. Swój udział w filmie potwierdzili Tom Hanks i Tim Allen. Niebawem kontrakt ma podpisać również Don Rickles.

Kolejną dużą produkcją Pixara w przyszłości będzie kontynuacja Gdzie jest Nemo? o tytule Gdzie jest Dory?

Ogłoszono, że w filmie jednym z nowych bohaterów będzie ośmiornica Hank, której głos podłoży gwiazda Świata według Bundych oraz Współczesnej rodzinyEd O'Neill. Na stanowisku reżysera ponownie zasiadł Andrew Stanton, z kolei głos tytułowej bohaterce podłoży Ellen DeGeneres.

Jak wskazuje tytuł, tym razem główną bohaterką będzie Dory, która postanawia odnaleźć swoją rodzinę. Wiadomo z pierwszej części, że Dory ma problemy z pamięcią, jednak w jej głowie zaczną się pojawiać jakieś traumatyczne obrazy z przeszłości, na które będzie próbowała znaleźć odpowiedź. W odnalezieniu rodziny pomagać jej będzie nie Marlin i Nemo, a mieszkańcy Monterey Marine Life – ośmiornica Hank, rekin o gołębim sercu Destiny oraz bieługa Bailey.

Oprócz DeGeneres w animacji usłyszmy głosy między innymi Kaitlin Olson, Ty'a Burrella, Alberta Brooksa, WillemaDafoe, Eugene'a Levy'ego, Diane Keaton, Dominica Westa oraz Idrisa Elby. Premiera Gdzie jest Dory? 1 lipca 2016 roku.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Darco W. 2015-08-15

Szału nie ma ;)

Proszę czekać…