Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Disney zdradził plany na przyszłość 2

Wczoraj w Kalifornii odbył się panel Walta Disneya i Pixara. Informowaliśmy już Was na temat Toy Story 4 oraz Gdzie jest Dory?. Teraz przyszła pora na animacje, które stworzy sam Walt Disney.

Jednym z takich filmów będzie Gigantic, który zapowiadany jest jako wariacja na temat bajki o Jasiu i jego magicznej fasoli. Akcja będzie osadzona w Hiszpanii w czasie wielkich odkryć geograficznych. Jaś odkryje królestwo olbrzymów mieszczące się w chmurach. Tam pozna 11 letnią dziewczynkę Irmę mierzącą 60 stóp, z którą się zaprzyjaźni. Oboje wyruszą w podróż, której celem będzie znalezienie domu Irmy.

Piosenkę do filmu ma stworzyć duet Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez.

Jedną z najważniejszych premiera przyszłego roku jeśli chodzi o animowane produkcje Walta Disneya będzie Moana, której wyreżyserowania podjął się duet John Musker i Ron Clements.

Bohaterowie o imieniu Manui głosu użyczy sam Dwayne Johnson. Będzie to półbóg opisywany jak południowo pacyficzna wersja Thora z tatuażami na ciele i możliwością zmiany wyglądu. Będzie on pomagał tytułowej bohaterce w podróży po śmierci babci.

#Regram therock: &#34;At DISNEY STUDIOS signing contracts to play the male lead in their next big classic animated musical, #MOANA. Just had an amazing 2hr presentation and it&#39;s easy to see why they&#39;re the greatest story tellers in the world. Im excited. And in the background my homies Fred &amp; Wasabi from #BigHERO6 are jumpin&#39; for joy joy cause they heard I&#39;m gonna sing in the movie. #WeTrulyKnowWhereWereGoing #WhenWeUnderstandWhereWereFrom #NeverForgetHome #MOANA&#34; Repost from @disney #therock #disney #tasty #yummy #yum #dessert #dessertporn #sweet #icecream #eat #diet #photooftheday #fresh #snack #breakfast #hungry #instagood #delish #smile #baby #fun #family #instacute</a></p> <p style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Harveydentistwoface (harveydentistwoface)


Ogłoszono również, że do obsady animacji Zwierzogród dołączyła Shakira, która podłoży głos Gazeli. W czasie trwania panelu zaprezentowano również klip piosenki promującej film.

Premiera filmu 10 lutego 2016 roku.

Źrodło: comingsoon.net/slashfilm

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Camizi

Zapowiada się na kilka całkiem przyjemnych animacji.

Redox Camizi

Mimo, że "Toy Story 3" było rewelacyjne podchodzę z dużą rezerwą do kolejnego sequela tej serii. Nie jestem przekonany czy jest miejsce na dorzucenie czegoś nowego po tak nostalgicznym pożegnaniu w 15 ostatnich minutach trzeciej części tego cyklu. Z drugiej strony napawa optymizmem nazwisko Lassetera jako reżysera projektu.

Proszę czekać…