Netflix już niebawem także w Polsce?

Wygląda na to, że fani w końcu będą mogli oglądać legalnie programy i seriale platformy Netflix w Polsce. Na stronie Netfliksa można znaleźć komunikat, który informuje że start polskiej wersji już niebawem.

Tajemnicą poliszynela jest, że korzystanie z platformy w Polsce jest możliwe. Oczywiście nie jest to legalne z powodu ograniczeń regionalnych. Trzeba je "obchodzić" przez co łamie się regulamin korzystania z usług amerykańskiej wypożyczalni internetowej.

Netflix w ostatnich miesiąc stał się niesamowicie popularny. Już niedługo platforma wejdzie na nowe rynku, między innymi w Japonii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Teraz musimy mieć nadzieję, że w 2016 także na tej liście znajdziemy kraj nad Wisłą. Z pewnością wielu Polaków doceni możliwość legalnego oglądania takich produkcji jak Daredevil, Orange Is the New Black czy Bloodline.

I teraz trzeba zadać sobie pytanie – czy większość Polaków jest gotowa na pójście do przodu? Czy w naszym pięknym kraju Frank Underwood może konkurować z Markiem Mostowiakiem, a Piper Chapman z Marysią Radosz? Miejmy nadzieję, że na te pytania dostaniemy odpowiedź już niebawem.

Źrodło: netflix


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)