Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Cate Blanchett i Rooney Mara w zapowiedzi Carol 3

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny teaser nowego filmu Todda Haynesa, Carol. W obsadzie dwie znakomite aktorki Rooney Mara oraz Cate Blanchett. Ta pierwsza za swoją kreację została nagrodzona Złotą Palmą w Cannes, a sam film walczył w konkursie głównym.

Dziewiętnastoletnia Teresa (Mara) pracuje w luksusowym domu towarowym, marząc o pracy scenografki. Podczas gorączki świątecznych zakupów poznaje Carol – niezwykłą kobietę, uwięzioną w małżeństwie bez miłości, jednak pełną lęków i obaw związanych z porzuceniem dotychczasowego życia. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze, jednak cena za chwile szczęścia, będzie naprawdę wysoka.

Niestety na razie nie jest znana polska premiera Carol. Do amerykańskich kin film wejdzie 20 listopada, z kolei widzowie w Wielkiej Brytanii będą mogli go oglądać tydzień później.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

bizarre 2015-08-18

Nieźle się zapowiada. Dobry wybór głównych aktorek będzie z tego chemia. Tym bardziej, że Haynes po "I’m not there" pokazał, że jest bardzo ciekawym twórcą.

Redox 2015-08-17

Ale elegancka zapowiedz. Swietnie uchwycono w klipie klimat Nowego Jorku lat 50.

Movieman Redox 2015-08-17

Ciekawe kiedy polska premiera. Oby jeszcze w tym roku. Chociaż pewnie jak będzie to oscarowy kandydat to my zobaczymy dopiero w lutym albo marcu :/ Szybciej się HDripa doczekasz.

Redox Movieman 2015-08-17

Ostatni, rewelacyjny film Haynesa – "I’m Not There" nawet nie zawital na nasze ekrany pomimo swietnych recenzji i bardzo mocnej obsady.

Na stronie filmu u nas widnieje informacja o styczniowej (2016) premierze.

Proszę czekać…