Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Co Pamela Anderson sądzi o remake'u Słonecznego patrolu? 3

Dwayne Johnson jest niesamowicie podekscytowany z perspektywy zagrania w remake’u Słonecznego patrolu. Gwiazdor obiecuje, że postara się, aby film otrzymał kategorie wiekową R i został stworzony w duchu innej produkcji, która została przeniesiona z małego na duży ekran – 21 Jump Street.

Niedawno do obsady dołączył również Zac Efron. Z kolei na temat remake’u popularnego serialu z lat dziewięćdziesiątych wypowiedziała się jego gwiazda – Pamela Anderson. Były króliczek Playboya uważa, że nie jest to zbyt dobry pomysł. Na pytanie o przeniesienia serialu na duży ekran odpowiedziała:

Nikt nie docenia remake’ów!

Niedawno pojawiły się także plotki o możliwości występu Pameli Anderson oraz Davida Hasselhoffa w filmie. Aktorka wyznała, że nie otrzymała jednak żadnej propozycji. Nie odpowiedziała jednak czy w razie otrzymania takowej, ją przyjmie. Jeśli chodzi o Hasselhoffa to podobno gwiazda serialu chce sporych pieniędzy za występ cameo w filmie. Sam twierdzi, że bez niego filmowy remake nie odniesie tak wielkiego sukcesu.

Reżyserem filmu jest Seth Gordon, który chciałby stworzyć ze Słonecznego patrolu komedię akcji. Zapytany o możliwosć występu w produkcji Hasselhoffa nie powiedział za wiele. Ponoć aktor chciałby wcielić się w samego siebie, a nie w postać Mitcha Buchannona. Entuzjastycznie na projekt zapatruje się również Zac Efron.

Chcemy zrobić coś wielkiego, jednak jeśli mam być szczerzy, to być coś całkowicie innego niż oryginalny Słoneczny patrol. Mamy w planach jego unowocześnienie, a Dwayne Johnson ma wielkie plany. To bardzo ambitny człowiek.

powiedział młody aktor w wywiadzie dla Reuters.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Redox 2015-08-17

Zazwyczaj wole R-ke zamiast ograniczej w postaci PG w filmach, ale tutaj… jakos nie pasuje.

Quagmire Redox 2015-08-18

Mało kto pamięta, że 1 odcinek serialu miał kategorię R i nie brakowało w nim nagości. Potem porzucono tę koncepcję :)

Movieman Quagmire 2015-08-18

Ja to tam czekam na jakieś informacje obsadowe co do pań. Bo to była kwintesencja Słonecznego patrolu. Biegające w slowmotion dziewczyny w czerwonych strojach ratowniczych. A na razie to co? Trzeba się szykować na gołe klaty Rocka i Zacka :D

Emily Ratajkowski mój pierwszy typ :P Z Zackiem już się w sumie zna z planu innego filmu

Redox Movieman 2015-08-18

Jesli chodzi o jej kandydature jestem na tak, swietnie wyglada w bikini. Nie jestem pewien czy jest gotowa na role pierwszoplanowa w duzym filmie.

Movieman Redox 2015-08-18

W We Are Your Friends gra główną rolę kobiecą. Zobaczymy jak sobie poradzi. W Słonecznym patrolu miałaby tylko wyglądać, nie grać :)

bizarre Movieman 2015-08-18

Emily Ratajkowski, a do kompletu Alexandra Daddario i Kate Upton. Wtedy obejrzę z wielką przyjemnością. :P

Movieman bizarre 2015-08-18

oo, bardzo dobre propozycje :P

bizarre 2015-08-18

Podobnie jak z innym hitem lat 90., czyli "Power Rangers" jedyną szansę na sukces (powinienem raczej powiedzieć na brak porażki) upatruję w humorze, więc dobrze, że w obsadzie jest The Rock.

Proszę czekać…