Co Pamela Anderson sądzi o remake'u Słonecznego patrolu?

Dwayne Johnson jest niesamowicie podekscytowany z perspektywy zagrania w remake’u Słonecznego patrolu. Gwiazdor obiecuje, że postara się, aby film otrzymał kategorie wiekową R i został stworzony w duchu innej produkcji, która została przeniesiona z małego na duży ekran – 21 Jump Street.

Niedawno do obsady dołączył również Zac Efron. Z kolei na temat remake’u popularnego serialu z lat dziewięćdziesiątych wypowiedziała się jego gwiazda – Pamela Anderson. Były króliczek Playboya uważa, że nie jest to zbyt dobry pomysł. Na pytanie o przeniesienia serialu na duży ekran odpowiedziała:

Nikt nie docenia remake’ów!

Niedawno pojawiły się także plotki o możliwości występu Pameli Anderson oraz Davida Hasselhoffa w filmie. Aktorka wyznała, że nie otrzymała jednak żadnej propozycji. Nie odpowiedziała jednak czy w razie otrzymania takowej, ją przyjmie. Jeśli chodzi o Hasselhoffa to podobno gwiazda serialu chce sporych pieniędzy za występ cameo w filmie. Sam twierdzi, że bez niego filmowy remake nie odniesie tak wielkiego sukcesu.

Reżyserem filmu jest Seth Gordon, który chciałby stworzyć ze Słonecznego patrolu komedię akcji. Zapytany o możliwosć występu w produkcji Hasselhoffa nie powiedział za wiele. Ponoć aktor chciałby wcielić się w samego siebie, a nie w postać Mitcha Buchannona. Entuzjastycznie na projekt zapatruje się również Zac Efron.

Chcemy zrobić coś wielkiego, jednak jeśli mam być szczerzy, to być coś całkowicie innego niż oryginalny Słoneczny patrol. Mamy w planach jego unowocześnienie, a Dwayne Johnson ma wielkie plany. To bardzo ambitny człowiek.

powiedział młody aktor w wywiadzie dla Reuters.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)