Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Laura Linney w obsadzie nowego filmu Eastwooda 1

Laura Linney dołączyła właśnie do obsady nowego filmu w reżyserii Clinta Eastwooda, który będzie biografią Kapitana Chesleya "Sully’ego" Sullenbergera. Aktorka zagra żonę głównego bohatera.

Na razie film nie posiada tytuły, ale może się okazać, że będzie on podobny do tytułu książki na podstawie, której powstaje. Jest to autobiografia Sullenbergera, "Highest Duty". Sully to pilot, który w styczniu 2009 roku uniknął katastrofy samolotu pasażerskiego. W trakcie lotu maszyna natrafiła na wielki klucz lecących gęsi co zmusiło pilota do lądowania na rzece Hudson. Nikt wówczas nie zginął, a Sullenberger został okrzyknięty bohaterem

Główną rolę w filmie zagra Tom Hanks, z kolei Aaron Eckhart wcieli się drugiego pilota.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2015-08-18

Ciekawi mnie fabuła, jak oni z tego wydarzenia zrobią dwugodzinny film.

Gracjan Mikitin Beznickowy 2015-08-18

No właśnie, to samo pomyślałem. Zameckis miał jednak pomysł na swój film i tam katastrofa to był tylko pretekst do odpowiedzenia historii. Zobaczymy jak wyjdzie to Eastwoodowi.

Redox Beznickowy 2015-08-18

Prawda, tym bardziej, ze Eastwood ma tendencje do nudzenia widza w swoich filmach.

bizarre 2015-08-18

Temat tej produkcji zupełnie niefilmowy. Nie widzę tego ani od strony dramatycznej, ani od katastroficznej. A Hanks zagra pewnie powtórkę z "Kapitana Phillipsa".

Redox 2015-08-18

Czekam na film ze wzgledu na obsade. Hanks z Eckhartem wydaja sie swietnie obsadzeni w roli pilotow podobnie jak Denzel Washington w "Locie" z 2012 r.

Proszę czekać…