Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nocne Maratony Filmowe KINA HELIOS 3

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do "nieprzespanej" nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji "nocnych marków". To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

Już 21 sierpnia o godzinie 22.00, kina Helios zapraszają wszystkich fanów nocnych maratonów filmowych. W całej Polsce sieć kin Helios przygotowała dwa wspaniała maratony. Fani podniesionej adrenaliny i gęsiej skórki będą mogli wybrać się na Maraton Horrorów, w czasie którego zagrane zostaną premierowo SINISTER 2, a do tego jeszcze SINISTER, KOBIETA W CZERNI i ANIOŁ ŚMIERCI! Z kolei fajni wielbiący przygodę i powieści Tolkiena będą mogli wybrać się na Maraton Hobbita. Zagrane zostaną wszystkie trzy części filmowej adaptacji książki J.R.R. Tolkiena, zrealizowanej z ogromnym rozmachem i zapierającymi dech w piersiach efektami przez Petera Jacksona.

MARATON GROZY:

Start: 21.08. godz. 22:00
Meta: 22.08. godz. 06:00

Zagrane zostaną:

MARATON HOBBITA

Start: 21.08. godz. 22:00
Meta: 22.08. godz. 06:30

Zagrane zostaną:

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na naszej stronie internetowej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

bizarre 2015-08-18

Na maraton Hobbita nie wybrałbym się nawet za dopłatą, jako "fan wielbiący przygodę i powieści Tolkiena" wolę po raz enty włączyć sobie "Władcę pierścieni". :p

Proszę czekać…