Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prometeusz 2 szybciej niż Obcy 5? 1

Neill Blomkamp już miał okazję zaprezentować fanom serii "Obcy" kilka grafik koncepcyjnych nowej odsłony. Teraz zza oceanu nadeszła informacja, że premiera "Alien 5" może się opóźnić. Powód? Ridley Scott i jego kontynuacja Prometeusza.

Do stworzenia Alien 5 trzeba włożyć jeszcze sporo pracy. Blomkamp wciąż pracuje nad scenariuszem, ale to co już powstało wygląda interesująco. Ridley Scott nadal jest producentem, jednak jest możliwość, że kręcenie Prometeusza 2 rozpocznie się najpierw.

powiedziało anonimowe źródło w rozmowie z Bloody Disgusting.

Na razie te informacje trzeba jednak traktować jako plotki. Jeśli okazałyby się one jednak prawdą, to piątą część serii o Obcym moglibyśmy w kinach zobaczyć prawdopodobnie dopiero w 2018 roku, może pod koniec 2017.

Innymi informacjami dotyczącymi filmu są te o Michaelu Biehnie. Jak na razie nikt oficjalnie nie poinformował o dołączeniu aktora do obsady. Pomimo tego, Neill Blomkamp umieszcza jego twarz na grafikach koncepcyjnych. Może więc jest to tylko kwestia czasu, kiedy aktor zostanie oficjalnie zaprezentowany jako członek obsady?

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

bizarre 2015-08-20

Z Obcym wszystko zależy od tego na czym skupi się akcja, ale jakoś wątpie, że piąta część dorówna poziomem do pozostałych.

Redox 2015-08-19

Pod wzgledem oczekiwan jak dla mnie:
Obcy 5 > Prometeusz 2

Jak jeszcze zignoruja wydarzenia z III i IV czesci to bedzie bosko (co moze byc nie tak nierealne, takie plotki kraza po sieci).

Proszę czekać…