Prometeusz 2 szybciej niż Obcy 5?

Neill Blomkamp już miał okazję zaprezentować fanom serii "Obcy" kilka grafik koncepcyjnych nowej odsłony. Teraz zza oceanu nadeszła informacja, że premiera "Alien 5" może się opóźnić. Powód? Ridley Scott i jego kontynuacja Prometeusza.

Do stworzenia Alien 5 trzeba włożyć jeszcze sporo pracy. Blomkamp wciąż pracuje nad scenariuszem, ale to co już powstało wygląda interesująco. Ridley Scott nadal jest producentem, jednak jest możliwość, że kręcenie Prometeusza 2 rozpocznie się najpierw.

powiedziało anonimowe źródło w rozmowie z Bloody Disgusting.

Na razie te informacje trzeba jednak traktować jako plotki. Jeśli okazałyby się one jednak prawdą, to piątą część serii o Obcym moglibyśmy w kinach zobaczyć prawdopodobnie dopiero w 2018 roku, może pod koniec 2017.

Innymi informacjami dotyczącymi filmu są te o Michaelu Biehnie. Jak na razie nikt oficjalnie nie poinformował o dołączeniu aktora do obsady. Pomimo tego, Neill Blomkamp umieszcza jego twarz na grafikach koncepcyjnych. Może więc jest to tylko kwestia czasu, kiedy aktor zostanie oficjalnie zaprezentowany jako członek obsady?

Źrodło: comingsoon.net


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)