Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Świat jurajski zamieni na Wyspę Czaszki 0

Warner Bros. zatrudnił właśnie współscenarzystę Jurassic World, Dereka Connolly'ego do pracy przy scenariuszu filmu Kong: Skull Island.

The Hollywood Reporter donosi, że studio nadal pracuje nad skompletowaniem obsady produkcji, której zdjęcia ruszają już w październiku tego roku na Hawajach. Następnie zostaną one przeniesione na Islandię oraz do Wietnamu.

O stworzeniu filmu Kong: Skull Island po raz pierwszy poinformowano na Comic-Conie w 2014 roku. Film będzie historią grupy badaczy, którzy wyruszają na tytułową Wyspę Czaszki. Tam spotkają między innymi wielkiego King Konga.

Główną gwiazdą obrazu jest aktor znany przede wszystkim z kreacji Lokiego w filmowym uniwersum Marvela – Tom Hiddleston. Oprócz niego w obsadzie są jeszcze między innymi Brie Larson i Corey Antonio Hawkins. Jak wspomniałem na początku Warner Bros. wciąż szuka aktorów do swojego filmu po tym jak z projektem pożegnali się J.K. Simmons oraz Michael Keaton. Jeśli wierzyć plotkom to na celowniku studia są m.in. Samuel L. Jackson, John C. Reilly oraz Tom Wilkinson. Nie wiadomo jednak ile ról zostało jeszcze do obsadzenia.

Reżyseruje Jordan Vogt-Roberts. Premierę zaplanowano na 10 marzec 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…