Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John Boyega zagra u boku Toma Hanksa 1

Gwiazda filmu Atak na dzielnicę oraz nadchodzących Gwiezdnych Wojen, John Boyega dołączył do Toma Hanksa oraz Emmy Watson w ekranizacji powieści autorstwa Dave’a Eggersa, "The Circle".

Powieść Eggersa skupia się na młodej kobiecie, która znajduje pracę w internetowej firmie The Circle, która zajmuje się mailami, bankowością, social media oraz stworzeniem uniwersalnego systemu, który pozwoli kontrolować społeczeństwo. W skrócie jest to thriller, w którym główna bohaterka wkroczy do świata wielkiej korporacji. Boyega wcieli się w postać Ty’a, młodego wizjonera, który nawiązuje kontakt z dziewczyną.

Reżyserem i scenarzystą projektu jest James Ponsoldt.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Animek84 2015-08-19
John Boyega, dalej wydaje mi się iż to Jar Jar naszych czasów :D
Redox Animek84 2015-08-19

Nie widze najmniejszego powodu, zeby tak sadzic. Nie ogladalem w prawdzie zwiastunow nowych Star Wars. Robi on cos tam kimicznego na ksztalt Binksa?

Animek84 Redox 2015-08-19

Na jednym tylko dyszy i biega wiec aktorsko szału nie ma. Ale boje się jak go zdubbinguje np Jarosław Boberek, wtedy na bank będzie komicznie.

Redox Animek84 2015-08-19

Jak na razie to teasery, wiec wiadomo, ze za duzo nie zdradzaja. Co do dubbingu…. eh nawet nie dopuszczam do mysli, ze ktos moze pojsc na Gwiezdne wojny z dubbingiem.

Animek84 Redox 2015-08-19

Mnie to bolą dubbingi i uważam, że sprawdza się z 5 na 100. Plus uważam, że jak umiesz czytać to zawsze lepiej iść do kina na wersje oryginalną.

Quagmire Redox 2015-08-19

Na obydwu zwiastunach robi praktycznie to co powyżej na zdjęciu, tyle, że w różnych kostiumach. Tak jakby ktoś w dziale marketingu niezbyt go lubił :)

PS. Redox nie ogarniam zupełnie tego Twojego masochizmu, weź sobie ulżyj człowieku :)

Redox Quagmire 2015-08-19

Tyle juz wytrzymalem to i wytrzymam jeszcze te 2 i pol miesiaca :) Ale juz przy " Rouge One" wszystkie zapowiedzi jakie beda :D

Quagmire Redox 2015-08-19

Zatem trzymam kciuki :) Zwłaszcza, że prawdopodobnie we wrześniu trzeci zwiastun :)

Redox Quagmire 2015-08-19

No tak i tym razem chyba juz pelny, wiec prawdopodobnie z jakimis szczepkami dialogow. Oby byly lepsze od tych lucasowych z Nowej Trylogii, ale chyba to bardzo latwo przebic. No nic bedzie trzeba zniknac w tym czasie z internetow, bo na takim np. 9gagu co drugi post bedzie dotyczyl SW.

Proszę czekać…