Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kto nagrał piosenkę do nowego Bonda! 3

Po miesiącach spekulacji w końcu poinformowano kto nagrał oficjalną piosenkę, która będzie promowała 24. z serii filmów szpiegowskich o Jamesie Bondzie, SPECTRE.

Jak dowiedział się portal JamesBonding.com, producenci zaoferowali nagranie motywu przewodniego zespołowi Radiohead. A co za tym idzie brytyjski zespół będzie również promował film swoją piosenka. Ma ona zostać zaprezentowana we wrześniu.

Jak podoba Wam się ten wybór?

Źrodło: http://jamesbonding.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Redox 2015-08-19

Nie moge uwierzyc, ze stworza piosenke do takiej wielkiej produkcji. Radiohead zawsze wydawali mi sie, ze sa w muzyce tym kim jest Paul Thomas Anderson w kinie pod wzgledem niezaleznosci i indywiualizmu.

Quagmire Redox 2015-08-19

Spokojnie, to nadal tylko plotka. Z drugiej strony Paul Thomas Anderson został ostatnio reżyserem Pinokia z Robertem Downeyem Jr :)

Marek Jacek 2015-08-19

Ciekawy wybór. Poczekam z opinią do premiery utworu.

Quagmire 2015-08-19

A to na pewno wiarygodne źródło? Żaden ze światowych serwisów jeszcze tego nie podchwycił, a informacja krąży od kilku godzin. Lepszą wskazówką jest wycofanie jakiś czas temu zakładów na bondowską piosenkę w jednej z dużych brytyjskich firm buckmaherskich po tym jak postawiono kilkanaście tysięcy funtów na Radiohead.
http://www.antyradio.pl/Newsy/Duperele/Radiohead-w-nowym-Bondzie-3700

Proszę czekać…