Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe zapowiedzi Marsjanina Ridleya Scotta 3

W sieci pojawiły się dwa nowe zwiastuny Marsjanina. Jeden z nich jest zapowiedzią międzynarodową. Obie oczywiście możecie obejrzeć poniżej.

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair.

Premiera 27 listopada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
bizarre 2015-08-19

Jestem właśnie w trakcie czytania książki i jest rewelacyjna! (polecam każdemu). Mam jednak obawy, że Ridley Scott zrobi z tego kolejną wersję "Grawitacji" czy "Interstellar". Powieść jest napisana bardzo lekko i "czuć w niej przygodę", ciężko będzie to dobrze przełożyć na język filmu. Trochę martwi mnie też ograna obsada, Damon – Chastain. Wymagania mam duże i nie nastawiam się na to, że zostaną spełnione.

Redox bizarre 2015-08-19

Zgadzam sie z argumentem o oczywistej obsadzie. Ciekawych aktorow pochowano w drugo- i trzecioplanowych rolach jak na przyklad Mackenzie Davis, ktora jest swietna w "Halt and Catch Fire", Michael Peña, Jeff Daniels czy Donald Glover.

bizarre Redox 2015-08-19

Ale z drugiej strony są jeszcze Bean, Mara i Ejiofor, czyli kolejne opatrzone twarze. Jeśli film nie odstąpi zbyt mocno od pierwowzoru, to prawie cały ciężar będzie spoczywał na barkach Damona. (zaznaczam, że książki nie skończyłem, więc może któraś z postaci pobocznych odegra kluczową rolę).

Redox bizarre 2015-08-19

Sean Bean pewnie umrze hehe na tylu bohaterow ktos na pewno poniesie smierc, strzelam na Szona :D

bizarre Redox 2015-08-20

Nie będzie spoilerem jeśli powiem, że tym razem Seanowi raczej nic nie grozi. Jego postać jest kontrolerem lotów i siedzi w bazie NASA. :)

Proszę czekać…