Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stone i Gosling na planie filmu reżysera Whiplash 1

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu Damiena Chazelle’a, reżyser świetnego Whiplash. Możemy na nim zobaczyć odtwórców głównych ról – Emmę Stone oraz Ryana Goslinga.

La La Land, bo taki tytuł nosi film, będzie musicalem opowiadającym o miłosnej historii Mii i Sebastiana. Ona jest początkującą aktorką, a on zarozumiałym pianistą jazzowym. To co ich łączy to to, że oboje są niepoprawnymi marzycielami.

Opócz Stone i Goslinga, w obrazie wystąpi gwiazda poprzedniego filmu Chazelle’aJ.K. Simmons. Nagrodzony Oscarem za rolę w filmie Whiplash aktor, wcieli się w bohatera nazywanego „Bossem”. W obsadzie również Jessica Rothe, Sonoya Mizuno i Callie Hernandez, które zagrają współlokatorski postaci granej przez Emmę Stone.

Damien Chazelle nie tylko reżyseruje film, ale również napisał do niego scenariusz. Premiera La La Land 15 lipca 2016 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2015-08-20

Ciezko powiedziec cos na podstawie tych zdjec z planu. Na pewno dostaniemy film o wiele lzejszy od "Whiplasha".

bizarre 2015-08-20

Zapowiada się bardzo dobrze, Chazelle ma rzadko spotykane wyczucie do muzyki. Ciekawe jaką rolę zagra J.K. Simmons, oby nie była to powtórka z "Whiplash".

Proszę czekać…