Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Clive Owen w nowym filmie Luca Bessona 1

Jak donosi The Hollywood Reporter, Clive Owen dołączył do obsady nowego filmu Luca Bessona, Valerian. Wystąpi tam u boku gwiazd młodego pokolenia – Dane’a DeHaana i Cary Delevingne.

Adaptacja francuskiego komiksu „Valerian and Laureline” autorstwa Pierre’a Christina i Jeana-Claude’a Mézièresa ma być najdroższym filmem w historii twórczości Bessona. Plotki mówią, że budżet ma sięgnąć nawet 180 milionów dolarów.

Głównymi bohaterami komiksu są tytułowi Valerian i Laureline. Ich zadaniem jej zbadanie Syrte, planety będącej stolicą tysiąca światów oraz upewnienie się, że tamtejsi mieszkańcy nie są zagrożeniem dla Ziemii. Na miejscu zastają upadające imperium rządzone przez arystokratów. Z kolei ich poddani szykują się do rewolucji.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
bizarre 2015-08-21

Szkoda, że Besson jest ostatnio w słabej formie, bo fabuła wydaje się ciekawa. Mam nadzieję, że Francuz nie zrobi z tego aktorskiej wersji "Artura i Minimków"

Redox bizarre 2015-08-21

Za to Clive Owen jest w swietnej formie, w "The Knick" daje popis.

bizarre Redox 2015-08-24

"The Knick" widziałem tylko pierwszy odcinek, bo kompletnie mnie zniechęcił, chyba było w nim za dużo zużytych motywów. Ale może jeszcze kiedyś powrócę do niego.

Proszę czekać…