Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Alfre Woodard z kluczową rolą w serialu Netfliksa 1

Jak podaje Deadline, Alfre Woodard aktorka znana przede wszystkim z roli Betty Applewhite w serialu Gotowe na wszystko, dołączy do obsady nadchodzącej produkcji platformy Netflix.

Woodward zagra jedną z kluczowych ról w serialu Luke Cage, będący trzecią produkcją platformy Netflix, która powstaje we współpracy z Marvelem. Aktorka wcieli się w postać o imieniu Minetta, kobietę-polityk posiadającą spore możliwości w lokalnej polityce. Ona sama ma mieć również wpływ na życie Luke’a Cage’a.

Spekuluje się, że postać grana przez Woodward może być tak naprawdę Black Mariah, jedną z nemezis nie tylko Luke’a Cage’a, ale także Iron Fista (czyli kolejnego z bohaterów, który otrzyma swój serial). W komiksach Black Mariah była liderką nowojorskiego gangu, a także dilerką narkotyków. Na razie są to jednak tylko plotki, które nigdzie nie zostały potwierdzone.

Premiera Luke'a Cage'a w 2016 roku. Wcześniej bohatera granego przez Mike'a Coltera zobaczymy w drugim serialu Netfliksa i Marvela – Jessice Jones.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…