Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

George Miller reżyserem Człowieka ze stali 2? 2

Kojarzycie George'a Millera? Tak, to ten sam, który stworzył jeden z najlepszych filmów tego roku – Mad Max: Na drodze gniewu. W amerykańskich mediach pojawiły się właśnie plotki, że Australijczyk mógłby zastąpić Zacka Snydera na stanowisku reżysera kontynuacji Człowieka ze stali.

Wszystko za sprawą Jona Schneppa, który w trakcie jednego z podcastów stwierdził, że Miller mógłby wyreżyserować sequel Człowieka ze stali. Schnepp, którego dokument The Death Of "Superman Lives": What Happened miał premierę tego lata, ma bardzo dobrą reputację w filmowym półświatu, przez co te doniesienia nie są traktowane jak pierwsza lepsza tabloidowa plotka.

Smaczku całej sytuacji dodaje również to, że George Miller jest związany z Warner Bros. To właśnie dla tej wytwórni autralijski filmowiec zrobił swój ostatni film. Dodatkowo był on swego czasu łączony z dwoma filmami na podstawie komiksów, za które odpowiada Warner – Legion samobójców oraz anulowane Justice League Mortal.

Pomimo tego, że "Man of Steel 2" nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, to wiemy, że podobnie jak solowy film o Batmanie z Benem Affleckiem będzie należał do filmowego uniwersum DC/WB.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire 2015-08-22

Dość karkołomna plotka. Nawet nie wiadomo kiedy mieliby wcisnąć tego Supermana do zapchanego kalendarza, a Miller nie robi się z każdym rokiem coraz młodszy… Podczas wywiadów wydawał się zmęczony kilkuletnim okresem produkcyjnym Mad Maxa, dokładając jeszcze do tego jego nieudane doświadczenia z Justice League, stawiam, że wybierze jednak nieco mniejszy projekt.

Gracjan Mikitin Quagmire 2015-08-22

Mad Max 5 z Melem :P

Quagmire Movieman 2015-08-22

No z Melem raczej nie dostanie 150 mln$ :)

Redox 2015-08-21

Po tym jak perfekcyjnie poprowadzil nowego Mad Maxa, kupuje kazdy jego nastepny film! Ciekawe jak to wplynie na realizacje kolejnej czesci MM.

Proszę czekać…