George Miller reżyserem Człowieka ze stali 2?

Kojarzycie George'a Millera? Tak, to ten sam, który stworzył jeden z najlepszych filmów tego roku – Mad Max: Na drodze gniewu. W amerykańskich mediach pojawiły się właśnie plotki, że Australijczyk mógłby zastąpić Zacka Snydera na stanowisku reżysera kontynuacji Człowieka ze stali.

Wszystko za sprawą Jona Schneppa, który w trakcie jednego z podcastów stwierdził, że Miller mógłby wyreżyserować sequel Człowieka ze stali. Schnepp, którego dokument The Death Of "Superman Lives": What Happened miał premierę tego lata, ma bardzo dobrą reputację w filmowym półświatu, przez co te doniesienia nie są traktowane jak pierwsza lepsza tabloidowa plotka.

Smaczku całej sytuacji dodaje również to, że George Miller jest związany z Warner Bros. To właśnie dla tej wytwórni autralijski filmowiec zrobił swój ostatni film. Dodatkowo był on swego czasu łączony z dwoma filmami na podstawie komiksów, za które odpowiada Warner – Legion samobójców oraz anulowane Justice League Mortal.

Pomimo tego, że "Man of Steel 2" nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, to wiemy, że podobnie jak solowy film o Batmanie z Benem Affleckiem będzie należał do filmowego uniwersum DC/WB.

Źrodło: comicbookmovie.com


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)