Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Intrygująca zapowiedź komedio-horroru The Final Girls 2

W sieci zaprezentowany został właśnie pierwszy zwiastun komedio-horroru, The Final Girls z kilkoma ciekawymi nazwiskami w obsadzie. Reżyserem obrazu jest Todd Strauss-Schulson.

Młoda kobieta, która przed laty straciła swoją matkę, wskutek nieszczęśliwych wydarzeń w trakcie kinowego seansu, trafia wraz z grupką przyjaciół do środka jednego z filmów, w których ona występowała. Pech chciał, że jest to popularny horror z lat osiemdziesiątych, w którym bohaterowie muszą uciekać przez maniakalnym mordercą. Matka i córką łączą swoje siły, aby przeżyć.

W obsadzie The Final Girls takie nazwiska jak Nina Dobrev, Taissa Farmiga, Alexander Ludwig, Malin Akerman oraz Thomas Middleditch. Premiera filmu zapowiedziana jest na 9 października.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

bizarre

Kiepsko to widzę, scenariusz będzie się silił na oryginalność, a i tak pewnie wpadnie w banał. A w obsadzie Taissa Farmiga i Adam DeVine, na których już nie mogę patrzeć.

jacks

Ten film albo się będzie komuś podobał, albo zjedzie go na maxa. Nie ma półśrodków. Chętnie obejrzę, ale rzeczywiście trailer pokazał chyba wszystko.

Quagmire

Ależ karkołomny pomysł na parodię. Coś czuję, że zabraknie talentu i pomysłu aby go udźwignąć. Świetny może być wątek spotkania z matką. Szkoda, że w zwiastunie pokazali praktycznie cały film.

Movieman

Nie będę ukrywał – kupił mnie ten zwiastun. Szykuje się całkiem fajny slasherowy pastisz. Na pewno sprawdzę.

Proszę czekać…