Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Intrygująca zapowiedź komedio-horroru The Final Girls 2

W sieci zaprezentowany został właśnie pierwszy zwiastun komedio-horroru, The Final Girls z kilkoma ciekawymi nazwiskami w obsadzie. Reżyserem obrazu jest Todd Strauss-Schulson.

Młoda kobieta, która przed laty straciła swoją matkę, wskutek nieszczęśliwych wydarzeń w trakcie kinowego seansu, trafia wraz z grupką przyjaciół do środka jednego z filmów, w których ona występowała. Pech chciał, że jest to popularny horror z lat osiemdziesiątych, w którym bohaterowie muszą uciekać przez maniakalnym mordercą. Matka i córką łączą swoje siły, aby przeżyć.

W obsadzie The Final Girls takie nazwiska jak Nina Dobrev, Taissa Farmiga, Alexander Ludwig, Malin Akerman oraz Thomas Middleditch. Premiera filmu zapowiedziana jest na 9 października.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
bizarre 2015-08-24

Kiepsko to widzę, scenariusz będzie się silił na oryginalność, a i tak pewnie wpadnie w banał. A w obsadzie Taissa Farmiga i Adam DeVine, na których już nie mogę patrzeć.

Marek Jacek 2015-08-22

Ten film albo się będzie komuś podobał, albo zjedzie go na maxa. Nie ma półśrodków. Chętnie obejrzę, ale rzeczywiście trailer pokazał chyba wszystko.

Quagmire 2015-08-22

Ależ karkołomny pomysł na parodię. Coś czuję, że zabraknie talentu i pomysłu aby go udźwignąć. Świetny może być wątek spotkania z matką. Szkoda, że w zwiastunie pokazali praktycznie cały film.

Gracjan Mikitin 2015-08-21

Nie będę ukrywał – kupił mnie ten zwiastun. Szykuje się całkiem fajny slasherowy pastisz. Na pewno sprawdzę.

Proszę czekać…