Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kristen Stewart na zdjęciach z nowego filmu Allena 0

Woody Allen jest właśnie w trakcie kręcenia zdjęć do swojego nowego filmu w Beverly Hills. Gwiazdą projektu jest Kristen Stewart, a my mamy dla Was pierwsze fotosy z planu, na których możemy zobaczyć aktorkę.

Na razie nie można za wiele powiedzieć o nowej produkcji reżysera Annie Hall. Co więcej film nie posiada jeszcze nawet tytułu. Oprócz Stewart obsadzie jeszcze między innymi Jeannie Berlin, Jesse Eisenberg, Blake Lively, Parker Posey, Corey Stoll, Ken Stott i Bruce Willis.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-08-23

Paradoksalnie to sprawiająca poza ekranem wrażenie bardzo neurotycznej osoby Stewart może okazać się obsadowym strzałem w dziesiątkę i lepszą muzą Allena niż Emma Stone. Bruce Willis jest intrygującym wyborem, ale Woody pokazywał już przy Jasonie Biggsie czy Willu Ferrellu, że nie boi się czerpać garściami z wydawałoby się odległych mu rejonów.

Redox Quagmire 2015-08-23

Jest jeszcze Jesse Einsenberg, który wcześniej pracował na planie ze Stewart przy okazji Adventureland i najnowszego "American Ultra". Jeśli chodzi o ten pierwszy była między aktorami zaskakująco dobra chemia.

Quagmire Redox 2015-08-23

Jak dla mnie aż wszystko krzyczy, że skończą razem także prywatnie :) Przynajmniej wnioskując po ich publicznych wystąpieniach, takich jak Kirsten w momencie gdy odbierała Cezara, albo praktycznie każdy wywiad Jessego. Tak samo dziwne, wiecznie skrępowane zachowanie.

bizarre 2015-08-24

Stewart podobnie jak Pattinson dobiera sobie coraz ciekawsze role. Obsada dosyć dziwnie wybrana, ale może w tym będzie jakaś metoda.

Proszę czekać…