Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ash walczy ze złem w nowej zapowiedzi 3

Na koniec tygodnia mamy coś specjalnie dla fanów Martwego zła i Bruce'a Campbella. Stacja Starz zaprezentowała właśnie nowy zwiastun nadchodzącego serialu – Ash vs Evil Dead. Zapowiedź znajdziecie poniżej.

Bruce Campbell ponownie wcieli się w postać Asha, podstarzałego rozpustnika i łowcę demonów z piłą mechaniczną zamiast ręki, który ostatnie 30 lat spędził unikając odpowiedzialności za Martwe Zło. Jednak kiedy Deadite powraca, Ash zostaje zmuszony do ponownej walki z siłami ciemności.

Campbell jest również jednym z producentów serialu. Warto również dodać, że odcinek pilotowy wyreżyseruje sam Sam Raimi. W obsadzie serialu są jeszcze między innymi Lucy Lawless, Ray Santiago oraz Jill Marie Jones. Pierwszy sezon będzie składał się z 10 odcinków. Premiera w Halloween.

Źrodło: Starz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
bizarre 2015-08-24

Bardzo przyjemny zwiastun. To odmiana kiczu, którą uwielbiam. Mam nadzieję, że postacie drugoplanowe dotrzymają kroku Ashowi.

Redox 2015-08-23

Ale sympatyczna, lekka, a do tego krwawa zapowiedź, po której chciałoby się od razu pobrać pilot.

Quagmire 2015-08-23

Ktoś rozumie ostatni dialog? Bo już mi chyba na słuch siada i nie mogę zrozumieć kluczowego słowa określającego miejsce do którego się udadzą.

MJ_MARTINO Quagmire 2015-08-24

TO nie miasto tylko "Jeśli będzie czas to zdążymy się zatrzymać i wykupić Ci ubezpieczenie Pablo….."
Najprzyjemniej tak mi się wydaje że tak mówi ;)

Quagmire MJ_MARTINO 2015-08-24

Dzięki, to rzeczywiście miałoby sens :)

Proszę czekać…