Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy zobaczymy Supermana w Legionie samobójców? 0

W przyszłym roku DC Comics i Warner Bros będą miały dwie wielkie premiery – Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz Legion samobójców. W obu tych filmach będziemy mieli okazję zobaczyć Bena Afflecka w roli Batmana. A co z Supermanem?

Wiadomo od dawna, że Ben Affleck pojawi się w Legionie samobójców. Jak na razie jest to pierwszy oficjalnie potwierdzony element, który będzie łączył oba filmy, które wejdą w skład filmowego uniwersum DC/WB. Na razie nie wiadomo jednak czy Batman pojawi się w retrospekcjach czy może akcja będzie w teraźniejszości.

Od dawna fani zastanawiają się również czy w filmie Davida Ayera jest szansa zobaczenia chociaż przez chwilę Supermana. Aktor wcielający się w tę postać, Henry Cavill w wywiadzie udzielonym Metro.co.uk dał jasno do zrozumienia, że nie. Zapytany jednak o ewentualny występ w kontynuacji Legionu samobójców powiedział, że jest to możliwe.

Premiera filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości w marcu przyszłego roku, z kolei Legionu samobójców 3 sierpnia 2016 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…