Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chavarria głównym bohaterem wojny o planetę małp? 1

Jak donosi Deadline, gwiazda serialu East Los High, Gabriel Chavarria jest faworytem do zagrania głównej roli w filmie War of the Planet of the Apes. Aktor negocjuje ze studiem udział w filmie, za kamerą którego stanie Matt Reeves.

Trzecia część nowej serii o Planecie Małp będzie posiada dwóch głównych bohaterów, a jednym z nich miałby być właśnie Chavarria. Szczegóły na temat samego filmu nie są jednak jeszcze znane. Twórcy zastanawiają się wciąż nad umiejscowieniem akcji War of the Planet of the Apes. Swego czasu Andy Serkis stwierdził, że akcja filmu może zakończyć sie momencie, w którym swój początek ma oryginalna Planeta Małp z lat sześćdziesiątych. Jako że scenariusz do filmu dopiero powstaje, my, zwykli śmiertelnicy możemy co najwyżej spekulować na ten temat.

Reżyserem kolejnej części będzie Matt Reeves, który stanął także za kamerą Ewolucji planety małp. Film zarobił wówczas na całym świecie 708 milionów dolarów co było wynikiem o 220 milionów wyższym aniżeli zarobki Genezy planety małp. Zdjęcia do War of the Planet of the Apes mają rozpocząć się jesienią w Vancouver. Premiera zapowiedziana jest na 14 czerwca 2017 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…