Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mads Mikkelsen nie jest złoczyńcą w spin-offie Star Wars 3

Na początku miesiąca w trakcie konwentu Disneya ogłoszono oficjalną obsadę Rogue One: Rogue One: A Star Wars Story. Oprócz Felicity Jones znaleźli się w niej także Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Alan Tudyk, Diego Luna, Forest Whitaker, Donnie Yen, Riz Ahmed, Wen Jiang i Jonathan Aris.

Niestety studio nie podało żadnych szczegółów na temat samych postaci. Trochę więcej światła na swojego bohatera rzucił Mads Mikkelsen w jednym z wywiadów:

To bardzo ważna rola, tyle mogę powiedzieć. Nie, moja postać nie jest złym gościem, nic więcej nie powiem. Mogę jedynie dodać, że zdjęcia będą kręcone w Islandii i Anglii.

Skoro Mikkelsen wyjawił, że nie jest czarnym charakterem, plotki przeniosły się na Bena Mendelsohna. Na razie oprócz jednego oficjalnego zdjęcia obsady producenci nie pokazali nic więcej. Pozostaje nam więc czekać na kolejne informacje z planu i nie tylko.

Historia w filmie będzie opowiadała o grupie rebeliantów planujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci. Premiera Rogue One: A Star Wars Story 16 grudnia 2016 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…