Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Skandal w kamienicy Krystyny Jandy! 2

Skandal w kamienicy Krystyny Jandy – czyli – pełny gwiazd zwiastun komedii (nie)obyczajowej Panie Dulskie. Nominowany do Złotych Lwów 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni obraz Filipa Bajona w kinach od 2 października.

Nowy film Filipa Bajona, twórcy kinowych przebojów Śluby panieńskie i Przedwiośnie rzuca świeże spojrzenie na ponadczasową komedię "Moralność Pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej, poruszając się między trzema planami czasowymi: początkiem XX wieku, rokiem 1954 a współczesnością. W doborowej obsadzie między innymi: Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Mateusz Kościukiewicz, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Herman i Olgierd Łukaszewicz.

Do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda), przyjeżdża Rainer Dulsky (Władysław Kowalski), profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje ze ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy. Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu…

Panie Dulskie w kinach od 2 października.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Lechu 2015-09-01

Skandalem jest fakt, że trailer, ani nie jest śmieszny, ani nie przekonuje za bardzo, by ów film obejrzeć. A może to mój błąd, że nie śmiałem się tam gdzie powinienem.

Michał 2015-09-01

Jaki ten zwiastun jest słaby, kolejna polska nieśmieszna komedia

Redox 2015-09-01

Ogladanie tego zwiastuna bylo bardzo meczace. Nie chce nawet myslec o seansie calego filmu. Podziekuje raczej

Gracjan Mikitin Redox 2015-09-01

Mietek już czeka na film :P

Quagmire 2015-09-02

No po prostu ubawiłem się po pachy! :)

Proszę czekać…