Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Teaserowa zapowiedź nowego filmu Tima Burtona 1

Osobliwy dom pani Peregrine, czyli najnowszy film Tima Burtona doczekał się pierwszego teasera. Został on zaprezentowany przez 20th Century Fox z okazji tak zwanego "Loop Day", który jest ponoć ważnym dniem dla fanów powieści.

Wywołująca dreszcz emocji i grozy opowieść o domu sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanym niegdyś przez równie tajemnicze dzieci. Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu i jego małych mieszkańców.

W obsadzie między innymi Eva Green, Asa Butterfield, Judi Dench, Samuel L. Jackson oraz Kim Dickens. Premiera filmu 4 marca 2016 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-09-04

Piosenka o króliku i motyw zabaw z czasem. Przysiągłbym, że to teaser Alicji w Krainie Czarów 2 gdzie przeciwnikiem będzie Władca Czasu grany przez Sashę Barona Cohena. Czyli moim zdaniem mamy niewypał ze strony marketingowców.

Gracjan Mikitin Quagmire 2015-09-04

Sam powieści o pani Peregrine nie czytałem, ale ponoć ten "Loop Day" to ważny element, więc może jednak nie taki niewypał? :P

A szukałem gdzieś informacji na ten temat, ale nie mogłem znaleźć.

Quagmire Movieman 2015-09-04

No właśnie, Ty nie wiesz o Loop Day, ja nie wiem, internet zbytnio nie wie. Fajnie, że dotrą do fanów książki, ale nie powinni tego robić w formie która momentalnie kojarzy się z sequelem Alicji.

Gracjan Mikitin Quagmire 2015-09-04

A tu w sumie racja. Na razie wygląda to na zainteresowanie filmem fanów, co raczej tak czy siak by się stało. W tym momencie targetem powinni być ci, którzy tej historii nie znają.

Proszę czekać…