Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przyjaciele - najlepsze występy gościnne 4

Przyjaciele to jeden z najbardziej popularnych seriali komediowych wszech czasów. Przez dziesięć sezonów w produkcji występowała nie tylko oryginalna obsada, w skład której wchodzili Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, i David Schwimmer, ale także pokaźna liczba gwiazd kina, które wystąpiły w rolach epizodycznych.

Strona 1 z 9

I to właśnie nim jest poświęcony ten wpis. W tym miejscu stworzyłem całkiem subiektywny ranking najlepszych występów gościnnych gwiazd. W zestawieniu mogły znaleźć się nazwiska aktorów lub aktorek, które wystąpiły w jednym lub kilku odcinkach Przyjaciół. Niestety nie dla wszystkich znalazło się miejsce w moim „topku”. Postaci było sporo, a liczba miejsc ograniczona. To nie jest tak, że zapomniałem o takich nazwiskach jak Winona Ryder, Christina Applegate, Reese Witherspoon, Susan Sarandon, czy Brooke Shields. Po prostu ja sam mam innych faworytów. Oczywiście w tekście są spoilery. Zaczynajmy.

NAGRODA SPECJALNA
Kurczak i Kaczka

Na początek nagroda specjalna dla bohaterów drugiego planu, którzy stworzyli niezapomniane zwierzęce role. Kuczak i Kaczka proszę państwa, wierni przyjaciele Chandlera i Joey’a!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Kasia 2015-09-04

Mi się podobał "ten z Brucem Willisem", zastanawiałam się jeszcze nad kurczakiem i kaczką, ale w związku z tym że było ich zapewne kilka sztuk, nie mogę się zdecydować, która jednostka wypadła najlepiej.

Proszę czekać…