Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Karbala (zgarnij bilety do kina) [zakończony] 1

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej odsłaniają przedpremierowo kulisy wydarzeń, które przez wiele lat opatrzone były klauzulą milczenia. Karbala – autentyczna historia jednej z najbardziej bohaterskich polskich bitew po II wojnie światowej, przedpremierowo w ramach projektu Kocham Kino w Multikinie – już 10 września o godz. 19:00. Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się 15 września w Multikinie Sopot.

W konkursie wygrywa ciasteczkowypotfur123 – serdecznie gratulujemy!

Środek wojny w Zatoce Perskiej. 3 kwietnia 2004 roku do irackiego miasta Karbala przybywają pielgrzymi celebrujący święto Aszura. Niespodziewanie, w pełnym ludzi mieście, dochodzi do zamachów, które poprzedzają atak na strategiczny City Hall – siedzibę lokalnych władz i policji. Na placu boju pozostaje jedynie, pozbawiona wsparcia, garstka polskich i bułgarskich żołnierzy.

Dochodzi do jednej z najbardziej bohaterskich bitew Polaków po II wojnie światowej. Stając oko w oko ze śmiercią, polscy żołnierze przeżywają 4 dni piekła. Heroiczna postawa, determinacja i wola walki sprawiają, że polsko-bułgarska formacja nie tylko wygrywa bitwę, ale wychodzi z niej bez straty jednego żołnierza. Karbala to film przywracający pamięć o najnowszych polskich bohaterach, których zwycięstwo w obronie City Hall przez długi czas owiane było tajemnicą. Film ujawnia kulisy polskiej misji w Iraku. Wojna to nie tylko walka z wrogiem, ale przede wszystkim z własnym strachem.

Polscy żołnierze wykazali w bitwie o City Hall prawdziwe męstwo i odwagę. Dzięki Karbali odżywa etos polskiego żołnierza – do końca trwającego na stanowisku, mimo przeważających sił wroga.

Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się 10 września o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław Pasaż

Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się 15 września w Multikinie Sopot.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenia na Kocham Kino w Multikinie – Karbala 10 września o godz. 19:00 do Multikina Katowice, Poznań – Stary Browar, Warszawa – Złote Tarasy.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Katowice, Poznań – Stary Browar, Warszawa – Złote Tarasy)
- w tytule maila proszę wpisać: Karbala

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 08.09.2015 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 09.09.2015 do godziny 19.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

PabloB 2015-09-08

Za ten film warto zostawić pieniądze w kasie. Z konkursem sobie daruję, a na Karbalę tak czy owak pójdę ;)

Grzech564 2015-09-07

Na pewno spróbuje swoich sił w konkursie bo i tak planowałem isć do kina na ten film. Data premiery jest nawet bardzo symboliczna :)

Maro14 2015-09-07

no ja niestety muszę poczekać jeszcze ten jeden dzień ;) ale za to mam jeszcze książkę

Proszę czekać…