Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

David Backham chciałby zostać aktorem na pełen etat 0

Nie jest to żadną nowością, że byli czy nawet czynni sportowcy często występują przed kamerami. Kolejnym nazwiskiem, które chciałoby spróbować swoich sił w aktorstwie jest była gwiazda zielonych muraw. Piłkarz który miał okazje grać dla największych klubów świata takich jak Real Madryt czy Manchester United – David Beckham.

Co więcej Anglik miał już okazję wystąpić w dwóch filmach. Obie produkcje to filmy Guya Ritchiego. Zagrał malutką rolę, która w zasadzie przeszła niezauważony w Kryptonimie U.N.C.L.E. Większa rola czeka go jednak w kolejnym projekcie reżysera – Knights of the Roundtable: King Arthur, gdzie wcieli się w groteskowego rycerza z poczerniałymi zębami.

Ja i Guy Ritchie jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. On we mnie wierzy. Nie dałby mi roli w swoim filmie, gdyby myślał, że go zniszczę. Mam 13 linijek i oczywiście sporo ćwiczyłem do roli, często z samym Guy’em. Sport sprawiał, że szybciej biło mi serce. Z aktorstwem jest to samo.

powiedział David Beckham.

Co więcej zaczęto spekulować, że Beckham mógłby zastąpić… Daniela Craiga w roli Agenta 007. Ponoć niektórzy fani uważają, że jest to świetny pomysł, a sam gwiazdor jak najbardziej byłby gotowy na to wyzwanie.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…