Piraci z Karaibów 3 - ZWIASTUN!

Równo o godzinie 6, na całym świecie miała miejsce premiera zapowiedzi do filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata.

W trzeciej części Piratów z Karaibów, Will Turner, Elizabeth Swann i kapitan Jack Sparrow będą walczyć o niepodległość Piratów z całego świata i wszystkich interesów prowadzonych we wschodnich Indiach przez Lorda Cutlera Becketta. Ze wsparciem ze strony Davy Jonesa, Beckett ma teraz możliwości by wykorzystać Jonesa i jego statek – Latającego Holendra, by realizować swoje plany wypłynięcia na szerokie wody by walczyć z piratami. W odpowiedzi na to, Piraci organizują tajne spotkanie na cmentarzysku statków.

Świeżo po powrocie z drugiej strony życia kapitan Barbossa zgadza się pomóc Willowi i Elizabeth ocalić Jacka, który jest uwięziony w dziwnym miejscu zwanym skrytka Davy Jonesa. To nieszczęsne trio jest na drodze do egzotycznego dalekiego wschodu, gdzie spotykają kapitana Sao Fenga – króla piratów z Singapuru. Tam otrzymują specjalną mapę, która pokaże im drogę do skrytki Davy Jonesa.

Kurs prowadzi ich na kraniec świata, żeglują tam przez wielki wodospad, który miażdży statek. Gdzieś w ciemnościach, Will, Elizabeth i Barbossa odnajdują Jacka Sparrowa na pokładzie jego ukochanej Czarnej Perły, którą przycumowana jest na środku pustyni. Używając swojego niezawodnego instynktu, Jack odnajduje drogę, którą pożeglować do świata żywych.

Po serii wzlotów i upadków Jack, Barbossa, Will i Elizabeth dopływają w końcu do cmentarzyska statków na spotkanie Piratów. Podczas tego spotkania Piraci godzą się walczyć razem przeciwko zbliżającej się armadzie statków kierowanych przez Lorda Becketta i Davy Jonesa.

W rolach głównych zagrają: Johnny Depp (Jack Sparrow), Orlando Bloom (Will Turner), Keira Knightley (Elizabeth Swann), Geoffrey Rush (Barbossa), Bill Nighy (Davy Jones) i Yun-Fat Chow (kapitan Sao Feng).

Producentem filmu jest Jerry Bruckheimer, reżyserią ponownie zajął się Gore Verbinski. Scenariusz napisali Ted Elliott i Terry Rossio.

Nasza ulubiona załoga piratów przypłynie do polskich kin już 25 maja.