Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOX daje szansę wyjazdu na pokaz The Walking Dead 1

Już 12 października o godzinie 22:00, zaledwie 19 godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych, kanał FOX wyemituje 6 sezon kultowego serialu The Walking Dead. I właśnie w związku z tym wydarzeniem FOX oraz platforma Cyfrowy Polsat przygotowały wspólny konkurs dla wszystkich zombiemaniaków.

Nagrodą główną jest podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz The Walking Dead w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Każdy, kto chce wziąć udział w zabawie i dołączyć do grona 20 tysięcy fanów z całego świata w jednej z najsłynniejszych hal widowiskowych – Madison Square Garden, może zalogować się w aplikacji konkursowej na stronie konkurs.foxtv.pl lub www.cyfrowypolsat.pl i w wybranej przez siebie formie udowodnić, że to właśnie on zasługuje na miano największego fana The Walking Dead.

Wśród nagród, oprócz wycieczki do Nowego Jorku, znajduje się także unikatowy plakat z autografami krwiożerczej obsady serialu oraz bluzy The Walking Dead. Nagrodzonych zostanie 30 najbardziej kreatywnych zombiemaniaków. Zabawa trwa do 21.09.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…