Strategia mistrza z Benem Fosterem ma pełny zwiastun!

StudioCanal zapreentowało nowy pełny zwiastun filmu Strategia mistrza w reżyserii Stephena Frearsa z główną rolą Bena Fostera w roli upadłego sportowca, Lance'a Armstronga. Na ekranach polskich kin film zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca – 30 października dzięki Monolith Films.

Irlandzki dziennikarz sportowy David Walsh (w tej roli Chris O'Dowd) sportowy odkrywa, że Lance Armstrong podczas zwycięskich dla niego zawodów Tour de France korzystał z niedozwolonych substancji dopingujących. Stara się on znaleźć dowody, żeby zdemaskować oszustwa, jakich dopuścił się kolarz.

W obsadzie są także między innymi: Jesse Plemons, Guillaume Canet, Lee Pace i Dustin Hoffman. W dniu jutrzejszym (13.09) film ma zadebiutować na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

Co ciekawe, w wywiadzie z The Guardian główna gwiazda produkcji, Ben Foster wyjawił, że na potrzeby filmu uczestniczył w podobnym do Armstronga programie dopingowym. Co za poświęcenie (choć w tym przypadku nie jestem pewien czy to było konieczne)!

Źrodło: StudioCanal UK


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.