Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rusza preprodukcja Strażników Galaktyki 2 5

James Gunn, niczym Bryan Singer uwielbia dzielić się informacjami na temat swoich nowych projektów z fanami poprzez portale społecznościowe. Reżyser poinformował na Facebooku, że już niebawem zaczyna się preprodukcja Strażników Galaktyki 2.

Na swoim koncie zamieścił zdjęcie wraz Vinem Dieselem i Jamesem Wanem. Panowie spędzili razem czas, a spotkanie było imprezą pożegnalną Gunna przed jego wylotem do Atlanty, gdzie rozpoczyna się preprodukcja Strażników Galaktyki 2. Filmowiec nie obiecywał, ale napisał fanom na Facebooku w komentarzach, że postara się, aby jakiś materiał był już gotowy na przyszłoroczny Comic Con w San Diego.

Gunn w Atlancie będzie miał za zadanie zbudowanie potężnego planu, na którym będą kręcone zdjęcia do filmu. Niestety nie podał żadnych szczegółów na temat samego filmu i jego fabuły. Miejmy nadzieję, że wraz z rozpoczęciem zdjęć otrzymały trochę nowych informacji na ten temat.

Jak wcześniej zapewnił Gunn, w Guardians of the Galaxy Vol. 2 nie będzie wielu nowych postaci, a już na pewno zabraknie w filmie Captain Marvel i jedyną postacią z Ziemi będzie Peter Quill. Swój powrót zapowiedziały wszystkie gwiazdy pierwszej części, które weszły w skład Strażników Galaktyki. Premiera filmu zapowiedziana jest na 5 maja 2017 roku.

Two Directors One Diesel, with Vin Diesel and James Wan at my going away party last night before I leave for Atlanta for…

Posted by James Gunn on 12 września 2015

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…