Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Karty kolekcjonerskie z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy 1

Pomimo tego, że Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy do kin wejdą za trzy miesiące, Disney nadal zwleka z prezentacją oficjalnego opisu filmu. Wszystkie informacje na temat fabuły trzeba czerpać z domysłów mediów, fanów, zwiastunów czy zabawek. W weekend zaprezentowano karty kolekcjonerskie z bohaterami filmu.

I co ciekawe mogą one trochę namieszać w spekulacjach dotyczących postaci, które ujrzymy w siódmej części gwiezdnej sagi. Na kartach znajdują się nazwy organizacji, do których należą poszczególne postacie. Tak więc mamy: Jedi, rebeliantów, armię droidów, Sithów oraz łowców głów. Szczególnie interesują wygląda kartka z Finnem, którego w filmie zagra John Boyega.

W jednej z zapowiedzi można zobaczyć jak trzyma on miecz świetlny, jednak na samej karcie nie widnieje obok niego symbol Jedi. Jest on jedynie rebeliantem. Co innego z Rey graną przez Daisy Ridley. Według karty jest ona rebeliantem oraz Jedi. Czyżby więc plotki mówiące o tym, że to własnie Rey jest główną bohaterką filmu potwierdziły się? W przypadku trzeciej karty widnieje na niej Kylo Ren wraz z symbolem Sithów.

Kolejnym pytaniem które zadają sobie fani Gwiezdnych wojen jest takie – kto w takim razie zajmie się treningiem Rey oraz Finna? Całkiem możliwe, że będzie to Luke Skywalker, który również z początku nie był wytrenowanym Rycerzem Jedi. Dopiero w trzecim filmie stał się on pełnoprawnym Jedi i nie będzie zaskoczeniem jeśli Rey i Finn Rycerzami Jedi zostaną dopiero przy okazji Star Wars: Episode IX, którego premiera zapowiedziana jest na 2019 rok.

Plotki sugerują również, że Rey może być potomkiem Hana Solo i Księżniczki Lei. Te informacje nie zostały jednak potwierdzone. Miejmy jednak nadzieję, że już niebawem otrzymały jakiś opis filmu oraz kolejny zwiastun, który zapewne pojawi się jesienią da nam kilka odpowiedzi na pytania dotyczące filmu J.J. Abramsa.Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…