Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Romeo i Julia [zakończony] 0

Multikino i British Council zapraszają na otwarcie nowego sezonu 2015/2016 Royal Opera House. Pierwsza transmisja na żywo już 22 września. Widzowie będą mogli zobaczyć balet „Romeo i Julia” w 15 wybranych kinach sieci. Opera Królewska na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

Royal Opera House – jeden z najważniejszych (obok English National Opera) gmachów operowych w Londynie, znajdujący się w centralnej części miasta – w dzielnicy Covent Garden. Do dziś Opera Królewska, obok takich teatrów jak Teatro alla Scala, Opera Wiedeńska, Gran Teatre del Liceu i Metropolitan Opera, należy do najpiękniejszych i najznakomitszych budynków operowych świata, gdyż od początku istnienia teatr ściąga tłumy widzów z różnych zakątków świata. Na tej scenie występowało i występuje wielu polskich artystów, takich jak: Ewa Podleś, Piotr Beczała, Mariusz Kwiecień, Aleksandra Kurzak.

Romeo i Julia – balet w trzech aktach
Dyrygent: Koen Kessels
Muzyka: Siergiej Prokofjew
Choreografia: Kenneth MacMillan
Julia: Sarah Lamb
Romeo: Steven McRae

Balet i Orkiestra Opery Królewskiej
Data transmisji: 22 września, 20:15
Czas trwania: około 3 godziny (w tym dwie przerwy)

Transmisje z Royal Opera House 2015/2016 zobaczymy tylko w następujących 15 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenia na balet „Romeo i Julia” 22 września o godz. 20:15 do Multikina Olsztyn, Poznań Stary Browar, Warszawa Złote Tarasy.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

2. Dodaj przynajmniej jedną treść do naszej bazy filmowej. Przez jedną treść rozumiemy każdą pojedynczą informację dodaną do strony filmu lub osoby (może to być również dodanie nowego filmu do bazy). Jeśli nie wiesz jak się za to zadanie zabrać, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dodawania treści. PORADNIK
A wszelkie pytania lub wątpliwości można wpisać tutaj w komentarzach, na pewno pomożemy.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł ocenionego filmu,
- numer dodanej treści (lub opis do jakiego filmu/osoby i jaka treść została dodana),
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Olsztyn, Poznań Stary Browar, Warszawa Złote Tarasy)
- w tytule maila proszę wpisać: Romeo i Julia

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 20.09.2015 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 21.09.2015 do godziny 19.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…