"May the Force Be With You"

28 tygodni później - zobacz oficjalny plakat! 0

Producenci filmu opublikowali oficjalny plakat do kontynuacji horroru 28 dni później.

Reżyserem filmu 28 tygodni później jest Hiszpan Juan Carlos Fresnadillo (Intacto). Scenariusz napisał Roland Joff?. Film produkują Danny Boyle (reżyser pierwszej części), Alex Garland i Andrew Macdonald.Jeremy Renner jako Sierżant Doyle, Harold Perrineau (znany z postaci Michaela w serialu Zagubieni), Robert Carlyle, Rose Byrne, Catherine McCormack, Imogen Poots, Idris Elbai 12-letni debiutant Mackintosh Muggleton zagrają główne rolę w tym filmie.

28 tygodni później jest kontynuacja horroru 28 dni później. Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać, ale przyszłość świata znów staje pod znakiem zapytania, gdy w Londynie pojawia się nosiciel wirusa i epidemia wybucha na nowo.

Zdjęcia do filmu były kręcona w Londynie i na jego obrzeżach. Zostały one już zakończone i obecnie film jest na etapie post-produkcji.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 11 maja 2007. Polskim dystrybutorem jest Cinepix, który ogłosił datę premiery w naszym kraju na 17 sierpnia.

Zdjęcie promujące 28 tygodni później 2007Zdjęcie promujące 28 tygodni później 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trophy

Żadna rewelka…

Anonimowy

Napisałem, że plakat wtórny, ale mi chrzani, że mimimalna liczba znaków to 10 – stąd ten wykład.

NeverGiveUp

Bez polotu :-)

Proszę czekać…