Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trwają prace nad kontynuacją Mary Poppins 1

Jak donosi Variety, Walt Disney Pictures pracują nad kontynuacją musicalu z lat sześćdziesiąty, Mary Popins. Za kamerą produkcji miałby stanąć Rob Marshall, a akcja obrazy zostałaby osadzona 20 lat po wydarzeniach znanych z oryginału.

Główną bohaterką filmu na podstawie powieści P.L. Travers, jest tytułowa Mary Poppins, guwernantka posiadająca magiczne moce, która zaczyna opiekować się dziećmi państwa Banks. Akcja obrazu ma miejsce w roku 1910, tak więc zgodnie z informacjami Variety, sequel osadzony będzie w 1930. W oryginalne rolę Mary Poppins wykreowała Julie Andrews.

Nie są znane na razie szczegóły dotyczące fabuły. Wiadomo jednak, że twórcy mają skorzystać z wszystkich ośmiu powieści Travisa. Na razie Disney nie podał oficjalnego tytułu swojej produkcji.

Tak jak wspomniałem na początku, reżyserem projektu będzie Rob Marshall. Miał on już okazję pracować z Disneyem przy okazji swoich dwóch poprzednich filmów – Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach oraz Tajemnice lasu.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Gosia 2015-09-15

Prawdę mówiąc film już istniejący nie za bardzo mi się podobał w odniesieniu do książkowego pierwowzoru – brak mu tej atmosfery

Proszę czekać…